Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

ELECTROLUX EW6F528WVC- Práčka predom plnená

Neohodnotené
 
Technológia SensiCare v práčkach Electrolux PerfectCare 600 automaticky upravuje čas, spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Postará sa o to, aby sa žiadny odev nepral príliš dlho. Prináša tak tie najúspornejšie programy aj pri najmenších náplniach.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€319
   
Kód tovaru 48098
Kategória Predom plnené
 

Elektronický informačný listPráčka PerfectCare 600

Spredu plnená práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F528WVC dokáže na jeden prací cyklus vyprať až 8 kg bielizne, čo nepochybne ocení aj štandardná 4 - 5 členná rodina. Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot/min. je možné nastaviť pomocou prehľadného ovládania, ktoré tvorí otočný volič, digitálny LCD displej a tlačidlá. Práčka má k dispozícii až 14 pracích programov a praktické prídavné funkcie. Energeticky účinný invertorový motor ponúka najvyššiu účinnosť a trvanlivosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program.

  • Pracie programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Rapid 14min, plákanie, odstredenie/vypustenie, Sanitize, Duvet, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim
  • Funkcie: zap./vyp., výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, štart/pauza, posunutý štart, úspora času

Menej času, viac starostlivosti

Technológia SensiCare automaticky  prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania. Funkcia Eco TimeManager vám umožní nastaviť trvanie pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Ušetríte energiu aj čas, ale pritom vaša bielizeň bude zaručene dokonale čistá.

 

Odložený štart

Funkcia Posunutý štart umožňuje jednoduché naprogramovanie začiatku pracieho cyklu podľa vlastných predstáv a rozvrhu. Vždy je možné si ho nastaviť tak aby zapadol do vášho denného plánu. Čistá bielizeň bude pripravená práve vtedy, keď vám to bude vyhovovať, nestráca sviežosť ani vôňu. Využite maximálnu flexibilitu v praní.

Jednoduchšie vkladanie a vyberanie bielizne

Práčka s veľkou kapacitou ponúka nielen bubon s možnosťou prania väčšieho množstva bielizne, ale aj extra veľký plniaci otvor. Vďaka nemu je vkladanie a vyberanie bielizne omnoho pohodlnejšie a jednodcuchšie aj v prípade objemnejších kusov bielizne ako sú prikrývky.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny.

 

Hĺbka práčky 60 cm
hmotnosť (kg) 65 Kg
Kapacita bubna 8 Kg
Šírka práčky 60 cm
Výška práčky 85 cm
Max. otáčky odstreďovania 1200 ot./min.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: