Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 8
 

ELECTROLUX ESI5550LOX

Neohodnotené
 

Vstavaná umývačka riadu Electrolux ESI5550LOX v šírke 60 cm so systémom sušenia AirDry Technology. Zaradená je do energetickej triedy A+++, s kapacitou pre umývanie 13 súprav riadu. Hlučnosť vďaka invertorovému motoru dosahuje 44 dB. Ovládanie je umiestnené spredu. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu o 24 hodín a ukazovateľe funkcií: posunutý štart 1-24 hodín, fáza sušenia, moje obľúbené, vybraný program, leštidlo, soľ, TimeManager, umývanie, XtraDry. Vybavená je aj indikátorom soli a leštidla. Vnútorné vybavenie tvoria 2 koše: horný je výškovo nastaviteľný a má 2 mäkké gumové špičky, sklopné držiaky na poháre a plastovú rukoväť. Dolný kôš má 2 sklopné držiaky na taniere a plastovú rukoväť. Umývačka Electrolux ESI5550LOX disponuje množstevnou automatikou Fuzzy Logic, vodným senzorom a zariadením proti zaplaveniu (spínací plavák).

Dostupnosť Na dotaz
€400
Kód tovaru 42996
Kategória Vstavané spotrebiče
Položka bola vypredaná...
 

 

Programy

Umývačka riadu Electrolux ESI5550LOX na jeden umývací cyklus dokáže umyť 13 obedových súprav riadu. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 24 hodín a vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody. Umývačka sa radí sa do úspornej energetickej triedy A+++.

  • Teploty umývania: 4
  • 6 programov:  AutoFlex 45° - 70 °C, Eko 50 °C, šetrný na sklo 45 °C, intenzívny 70 °C, QuickPlus 60 °C, opláchnutie

Sušenie

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbava je veľmi jednoduchá a tvoria ju 2 mäkké gumové špičky, sklopné držiaky na poháre a plastovú rukoväť. Dolný kôš má 2 sklopné držiaky na taniere a plastovú rukoväť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: