Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Výpredaj Zväčšiť
  • 1 z 5
 

ELECTROLUX EKK54553OW - Sporák kombinovaný

Neohodnotené
 
Kombinovaný sporák Electrolux EKK54553OW je v bielej farbe, zaradený do energetickej triedy A. Je vybavený plynovou varnou doskou so štyrmi plynovými horákmi. Horáky sú samozrejme chránené termopoistkou, ktorá zastaví v prípade zhasnutia plameňa prívod plynu. Veľmi pohodlné je elektronické zapaľovanie horákov, jednoducho otočením ovládacieho gombíka. Multifunkčná rúra ponúkne rôzne druhy pečenia, medzi ktorými nechýba kruhové teleso a tiež ventilátor pre rovnomerný rozptyl tepla a možnosť pečenia na viacerých úrovniach. V spodnej časti sa nachádza praktický úložný priestor.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€279
   
Kód tovaru 16108
Kategória Veľké domáce spotrebiče
 

Ešte väčšia úspora energie s energetickou triedou A-10%

Vďaka vynikajúcej izolácii a niekoľko vrstvovému sklu, dokáže rúra udržať teplo vo vnútri a vám tak zabezpečiť ešte väčšiu a účinnejšiu úsporu energie. Kombinovaný sporák Electrolux EKK54553OW sa radí do energeticky úspornejšej triedy A-10%, čo je ešte menej ako u spotrebičov energetickej triedy A. Úsporu energie ocení každá domácnosť. Plynová varná doska je vybavená praktickým smaltovaným vekom. Plynové horáky sú vybavené bezpečnostnou poiskou a ovládaním otočnými gombíkmi s integrovaným elektrickým zapaľovaním:

  • Varná zóna vľavo vpredu: rýchly horák, 3000W/102 mm
  • Varná zóna vľavo vzadu: pomocný horák, 1000W/55 mm
  • Varná zóna vpravo vpredu: stredne rýchla plynová, 2000W/71 mm
  • Varná zóna vpravo vzadu: stredne rýchla plynová, 2000W/71 mm

Časovač a kompletná koordinácia varenia

Vaše varenie a jeho výsledok sú skoro vždy závislé od skvelého načasovania. Praktický časovač pomáha koordinovať vaše varenie tak, aby bol dosiahnutý skvelý výsledok. Stačí si zvoliť požadovanú dĺžku pečenia a váš asistent sa už postará o to, aby vás včas upozornil zvukovou signalizáciou.

Snímateľné dvierka pre jednoduché čistenie

Čistenie rúry bude ešte jednoduchšie s novým systémom snímateľných dvierok. jednoducho sa dostanete aj k ťažko dostupným miestam a pri čistení sporáku ušetríte čas, ktorý môžete využiť na dôležitejšie činnosti. V spodnej časti sporáku sa nachádza praktický úložný priestor na uskladnenie dôležitého príslušenstva. Všetky plechy na pečenie máte ihneď po ruke a zároveň ušetríte priestor v kuchynskej linke.

Uistite sa, že každé sústo vášho pokrmu bude rovnako chutné

Ventilátor, ktorý je umiestnený v multifunkčnej rúre, zabezpečuje rovnomerný rozptyl teplého vzduchu. Takýmto rozložením tepla tak dosiahnete, že každý kúsok pripraveného pokrmu bude chutiť rovnako výborne.

  • Elektrická rúra ponúka funkcie : spodný ohrev, ventilátor, ventilátor + vrchný ohrev, Grill + top + fan, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev, vrchný a spodný ohrev + ventilátor.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: