Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

ELECTROLUX EFP60460OX

Neohodnotené
 

Výsuvný odsávač pár Electrolux Série 300 EFP60460OX disponuje elegantným nerezovým dizajnom so šírkou 60 cm. Poskytuje jednoducho regulovateľné 3 stupne výkonu pre odstránenie pár vznikajúcich počas varenia a zabráni ich šíreniu do iných obytných priestorov vášho bytu. Výsuvný odsávač pár Electrolux Série 300 EFP60460OX zabezpečuje plynulú reguláciu s kapacitou odsávania 603 m3/hod. Odsávač je vybavený hliníkovo-kazetovým tukovým filtrom, ktorý sa po znečistení dá ľahko umyť a potom znovu použiť. Výsledkom je optimálna výkonnosť a čistota v kuchyni. Ak nemáte možnosť priameho odťahu, je možné použiť uhlíkový filter TYPE60, ktorý zabezpečí recirkuláciu. Uhlíkový filter absorbuje výpary a čiastočne aj dym a následne sa čistý vzduch vracia naspäť do miestnosti.

Dostupnosť Na dotaz
€220
Kód tovaru 42995
Kategória Vstavané spotrebiče
Položka bola vypredaná...
 

Electrolux Série 300 EFP60460OX

 

Výsuvný odsávač pár Electrolux Série 300 EFP60460OX prináša unikátny dizajn spolu s mimoriadnym výkonom a zaručenými výsledkami. Odsvač je navrhnutý tak aby zaberal čo najmenej miesta v kuchyni. Vyrobený je z nerezovej ocele a svojim dizajnom padne do väčšiny kuchýň. So šírkou 60 cm je určený pre inštaláciu pod kuchynskú skrinku, nad varnú dosku. Spoľahlivo odstráni paru a pachy vznikajúce pri varení.

Odťah alebo recirkulácia

Výsuvný odsávač pár poskytuje prevádzku odťahom vzduchu do komína, alebo recirkuláciou. Recirkulácia možná, len keď je vložený uhlíkový filter TYPE60​ (voliteľné príslušenstvo)nie je súčasťou balenia. Odsávač je vybavený tromi stupňami výkonu pre odťah pary a pachov vznikajúcich pri varení. Maximálny výkon odsávača je 603 m3 za hodinu. Napriek mimoriadnemu výkonu pracuje odsávač príjemne potichu (max. 66 db), čo oceníte nielen vy, ale aj ostatní členovia domácnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: