Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 7
 

CONCEPT VR1000

Neohodnotené
 
Robotický vysávac s možnostou suchého aj mokrého upratovania pre kompletné upratovanie.Concept VR1000 RoboCross Space Aqua disponuje pokrocilou navigacnou technológiou SpaceTec 2.0 a 20 inteligentnými senzormi, ktoré bránia nárazom aj pádom zo schodov. Li-Ion batéria poskytuje energiu až na 80 minút upratovania.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€229
   
Kód tovaru 48121
Kategória Vysávače
 

SpaceTec 2.0 pre rýchle a efektívne upratovanie

Robotický vysávač VR1000 je vybavený pokročilou navigačnou technológiou SpaceTec 2.0, ktorá je riadená šikovným algoritmom. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Je opatrený 20 inteligentnými senzormi, ktoré zabraňujú nárazu aj pádu zo schodov. Po dokončení upratovania alebo v prípade slabej batérie si automaticky nájde nabíjaciu stanicu, kde sa dobije a vyčká do ďalšieho upratovania. Súčasťou základnej výbavy je aj magnetický pásik, ktorý slúži ako virtuálna stena. Jednoducho s ním vymedzíte priestor, kam nechcete, aby robot jazdil.

HEPA filter 13 aj pre alergikov

Robotický vysávač VR1000 je vybavený trojstupňovým filtračným systémom s vysoko účinným HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zachytiť jemný prach, roztoče a alergény a zabraňuje ich úniku späť do vzduchu. Je teda vhodný aj do domácností s alergikmi a pre rodiny s malými deťmi.


Ovládanie

Pomocou diaľkového ovládača jednoducho navolíte režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. Zároveň môžete robot nasmerovať na konkrétne miesto, ktoré potrebujete aktuálne upratať. Nechýba ani funkcia plánovaného upratovania, vďaka ktorej môžete naplánovať upratovanie na dobu, kedy ste napr. v práci, takže po vašom návrate budete mať doma perfektne upratané. Mysleli sme aj na detaily. Aby sme vás ušetrili hľadania ovládača za každým, keď budete chcieť robot vyslať do služby, vybavili sme ho praktickým úložným priestorom. Vďaka tomu budete mať ovládač neustále po ruke.

 

Príslušenstvo:

  • Nabíjacia stanica
  • 2x mopovacia textília
  • Adaptér - dĺžka prívodného kábla 150 cm
  • Mopovací modul
  • 4x bočné kefky
  • 2x HEPA filter
  • Diaľkové ovládanie
  • 1x magnetická páska 2 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: