Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 8
 

CONCEPT LFT4560WH - Chladnička s výparnikom

Neohodnotené
 

Voľne stojaca chladnička s mrazničkou LFT4560wh; Ideálne rozmery; Energetická trieda (2021): E; Stranovo zameniteľné otváranie dverí; Objem 204 l; Celkový objem 204 l ponúka dostatok priestoru pre uskladnenie vašich potravín. V dolnej časti sa nachádza chladnička s kapacitou 164

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€249
   
Kód tovaru 46684
Kategória Kombinované chladničky s mrazničkou
 

Elektronický informačný list

 

 

Chladiaci priestor

Kombinovaná chladnička Concept LFT4560wh má mechanické ovládanie a je vhodná pre všetkých, ktorí potrebujú dostatok miesta pre potraviny. Chladnička s mrazničkou umiestnenou hore má celkový objem až 204 litrov, z čoho práve 164 litrov prislúcha chladiacemu priestoru. Vnútro chladničky disponuje tromi sklenenými poličkami, z toho jedna nastaviteľná. Vo dvierkach chladničky sú tri priehľadné priehradky, kde je možnosť skladovať drobné potraviny. K dispozícii je aj priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny. 

 

Mraziaci priestor

Objem mrazničky, ktorá je umiestnená hore, predstavuje 40 litrov. S jednou poličkou je priestor mrazničky rozdelený na optimálne rozmiestnenie potravín. Zmrzlina, mäso či mrazená zelenina a ovocie, to všetko si nájde svoje miesto. Mraziaca kapacita 2 kg/24 hodín a doba skladovania pri výpadku je 16,7 hodín. 

 

Aj do vašej kuchyne

Chladnička sa vďaka svojim rozmerom zmestí takmer všade. Výhodou je tiež možnosť prehodenia dvierok na pravú alebo ľavú stranu. Ak si chcete vybrať potraviny z chladničky stačí dvierka pootvoriť do pravého uhla a hneď máte všetko k dispozíci.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: