Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

CANDY CDPN 4D620PW

Neohodnotené
 
Smart umývačka riadu Candy CDPN 4D620PW v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++ -10 %. Jej kapacita umývania je 16 súprav riadu. Inteligentnú umývačku riadu môžete ovládať na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi pomocou aplikácie Simply Fi. Smart umývačka je kompatibilná taktiež s hlasovými asistenttmi Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku). Umývačka riadu Candy CDPN 4D620PW ponúka 9 základných umývacích programov + 20 Wi-Fi a taktiež množstvo užitočných funkcií ako odložený štart 0:30 - 23 hodín, Smart Door - automatické otváranie dvierok na konci cyklu, detská poistka, a množstvo iných. Ovládaná je pomocou dotykového displeja s čským jazykom. Umožňuje použiť aj tablety 3 v 1. K dispozícii má 2 umývacie koše a antibakteriálny a samočistiaci filter. Pre bezpečnosť nechýba ochrana porti pretečeniu Aquaprotect - dvojité opláštenie napúšťacej hadice. Užitočná funkica ADDISH umožňuje priedanie riadu aj po začatí cyklu.
Dostupnosť Na dotaz
€349
Kód tovaru 45140
Kategória Veľké domáce spotrebiče
Položka bola vypredaná...
 

Optimálna pre každodenné umývanie

Praktická volne stojaca smart umývačka riadu Candy CDPN 4D620PW v úspornej energetickej triede A+++ - 10 % bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 16 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10 l na jeden cyklus. Moderné umývačky riadu dokážu teraz umyť oveľa viac riadu vo vašej domácnosti pri zachovaní nízkej spotreby vody a energie vďaka inovatívnej technológii impulzného umývania, ktorá znižuje spotrebu a hlučnosť. Hlučnosť umývačky je veľmi nízka, len 43 dB. Jej ovládací panel je dotykový s českým jazykom. Pre bezpečnosť ponúka tiež ochranu proti přetečeniu Aquaprotect – dvojité opláštenie napúštacej hadice.

Smart Touch technológia

Inteligentná umývačka je zaradená do rady spotrebičov simply-Fi, ktoré je možné cez Wi-Fi pripojiť k mobilnému zariadeniu a vzdialene s ním komunikovať a uľahčiť vám tak život. Pomocou mobilnej aplikácie Candy simply-Fi si môžete vybrať napr. prostredníctvom smart telefónu najvhodnejší program v závislosti od zaťaženia, uložiť si svoje obľúbené programy a rýchlo spustiť posledné použité programy. Rovnako umožňuje aktualizovať stav vašej inteligentnej umývačky riadu a získať praktické rady. V neposlednom rade si môžete pohodlne spustiť program, odložiť ho, sledovať a upravovať umývacie programy kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádazate. Navyše smart hlasový asistent Amazon Alexa alebo Google Assistant ponúka možnosť ovládania inteligentnej umývačky hlasom. Stačí si rozkázať. (v anglickom jazyku).

Umývacie programy a funkcie

Smart umývačka riadu v šírke 60 cm s nerezovou vaňou v bielej farbe. Umývačka disponuje 9 štandardnými programami pre umývanie s možnosťou kontinuálneho odloženého štartu 0:33 - 23 hodín., ukazovateľom nedostatku soli na displeji, ukazovateľom dĺžky cyklu a zvukovým signálom.

  • 9 programov základných + 20 Wifi : Eco 45°C, Intenzívny 75°C, Nočný 55°C, Univerzálny 60°C, Auto Denný 55 – 65°C, Sklo 45°C, Zoom 39 min 60°C – rýchle umývanie so sušením za 39 min, Rýchly 24 min 50°C, Opláchnutie, + Wifi programy
  • Funkcie: Smart Door – Automatické otváranie dvierok na konci cyklu, Detská poistka, Tabs - Multifunkční tablety, Ukazovateľ ADDISH – možnosť přidať riad aj po zahájení cyklu, Ukazovateľ dĺžky cyklu, Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji, Ukazovateľ dĺžky cyklu na displeji, Zvukový signál ukončenia programu, Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu, Uloženie posledného umýcieho cyklu do pamäti, Impulzné umývanie – zníženie spotreby a hlučnosti, DEMO režim

Antibakteriálny samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Košové vybavenie

Smart umývačka je pripravená na všetko. Umožňuje veľmi pohodlné vkladanie tanierov akejkoľvek veľkosti alebo neskladného veľkého riadu Podľa toho, kde treba viac miesta, môžete zmeniť výšku horného koša. Podľa nastavenej výšky sa potom vytvorí viac miesta v jednom z košov na riad. V hornom koši sa nachádzajú sklopné držiaky pre šálky a v spodnom koši sklopné držiaky tanierov, ktoré si je možné podľa potreby flexibilne nastaviť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.