Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

CANDY CDPN 2L360SW

Neohodnotené
 
Voľne stojaca smart umývačka riadu Candy CDPN 2L360SW v bielej farbe s kapacitou pre 13 obedových súprav v šírke 60 cm. Zaradená je do energetickej triedy A++. K dispozícii je 5 umývacích programov+ NFC programy. Inteligentnú umývačku riadu môžete ovládať na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia.Technológia Smart Touch je bezdotykové prepojenia umývačky pomocou technológie NFC s chytrým telefónom a jej ovládanie (iba pre Android telefóny). Vnútorné vybavenie pozostáva z 2 košov s nastaviteľným horným košom. Veľkou výhodou je i antibakteriálny a samočistiaci filter a nerezová umývacia vaňa.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€299
   
Kód tovaru 44886
Kategória Umývačky riadu
 

Optimálna pre každodenné umývanie

Praktická volne stojaca smart umývačka riadu Candy CDPN 2L360SW v úspornej energetickej triede A++ bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 13 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10 l na jeden cyklus. Moderné umývačky riadu dokážu teraz umyť oveľa viac riadu vo vašej domácnosti pri zachovaní nízkej spotreby vody a energie vďaka inovatívnej technológii impulzného umývania, ktorá znižuje spotrebu a hlučnosť. Hlučnosť umývačky je veľmi nízka, len 47 dB

Technológie

  • Technológia Smart Touch - bezdotykové prepojenia umývačky pomocou technológie NFC s chytrým telefónom a jej ovládanie (iba pre Android telefóny)
  • Sťahovanie nových funkcií a cyklov; Funkcie pre odložený začiatok a koniec
  • Kontrolné cyklus; Vedenie štatistík umývanie a čerpanie energie
  • Sprievodca chybovými hláškami a užívateľský návod

Programy

5 programov základných + NFC programy

Funkcie

Odložený štart 3,6,9 hod, Express, Reset ukazovatele nedostatku soli, Ukazovateľ nedostatku soli, Ukazovateľ fázy cyklu, Zvukový signál ukončenia programu, Impulzné umývania - zníženie spotreby a hlučnosti

Antibakteriálny samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Košové vybavenie

Smart umývačka je pripravená na všetko. Umožňuje veľmi pohodlné vkladanie tanierov akejkoľvek veľkosti alebo neskladného veľkého riadu Podľa toho, kde treba viac miesta, môžete zmeniť výšku horného koša. Podľa nastavenej výšky sa potom vytvorí viac miesta v jednom z košov na riad. V hornom koši sa nachádzajú sklopné držiaky pre šálky a v spodnom koši sklopné držiaky tanierov, ktoré si je možné podľa potreby flexibilne nastaviť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: