Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!
  • 1 z 2
 

BM300X

Neohodnotené
 

Zaobstarajte si užitočného pomocníka do kuchyne, mikrovlnnú rúru Gorenje BM 300 X, v nerezovom prevedení. Kvalitný dizajn nie je samozrejme hlavnou prednosťou. Ďalšími sú určite funkčné vlastnosti a to 6 stupňov mikrovlnného ohrevu a tiež aj gril s výkonom 1000W. Ovládanie je veľmi komfortné a prebieha elektronicky pomocou tlačidiel a otočného voliča a tiež LED displeja. Vnútorný objem mikrovlnnej rúry je 20l a ponúkne otočný tanier s priemerom 24,5cm. Môžete využiť auto menu či rozmrazovanie podľa váhy. Na ochranu vašich detí je v ponuke aj detská poistka.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€190
   
Kód tovaru 42941
Kategória Vstavané spotrebiče
 

Dizajn

Kvalitný nerezový model mikrovlnnej rúry Gorenje BM 300 X je určený na vstavanie do kuchynskej linky. Ovládací panel a tiež rámček potrebný na vstavanie je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a všetko samozrejme dotvárajú sklenené dvierka. Tie sa otvárajú doľava a na ich otvorenie slúži tlačidlo umiestnené na ovládacom paneli.

Použitie mikrovlnnej rúry

Praktická mikrovlnná rúra Gorenje BM 300 X je spotrebič, ktorý vám uľahčí zohrievanie jedál, ale vhodná je aj na grilovanie. Vďaka mikrovlnke už nebudete musieť zohrievať jednu porciu jedla v ďalšej nádobe. Jednoducho si naložíte na tanier alebo misku toľko jedla koľko chcete zohriať a o pár minút bude pokrm pripravený ku konzumácii. Nedochádza k pripáleniu jedla a ani nezašpiníte zbytočne veľa riadu. Jednoducho vám tento spotrebič šetrí čas aj umývanie riadov.

Gril

Grilovanie je obľúbená úprava jedál. Pri grilovaní vzniká sálavé teplo, ktoré vzniklo účinkom elektrickej vyhrievacej špirály. Toto sálavé teplo zapeká a vytvára chrumkavú kôru na jedle. Preto si môžete pripraviť chutné a chrumkavé jedlo aj pre jedného a to bez toho aby ste museli zapnúť klasickú rúru.

Ovládanie

Ovládanie spotrebiča je jednoduché a intuitívne a plne elektronické. Prebieha pomocou dotykových tlačidiel a otočného voliča. Pri tom využijete ja LED displej, na ktorom sa vám zobrazujú požadované údaje ako napríklad zostatkový čas alebo aktuálny čas, v prípade nepoužívania spotrebiča.

Funkčné vybavenie

Mikrovlnná rúra Gorenje BM 300 X ponúka na výber 6 stupňov mikrovlnného ohrevu. Nechýbajú ani funkcie ako auto menu či rozmrazovanie pokrmov podľa váhy, čo oceníte keď budete potrebovať rýchlo pripraviť večeru.

Bezpečnosť

Mikrovlnná rúra ponúka aj detskú poistku, ktorá po aktivovaní zabráni nechcenej manipulácii s ovládacím panelom deťmi a teda ich prípadnému zraneniu či pokazeniu spotrebiča.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: