Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.

Bluetooth reproduktory

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • JBL FLIP 5 MODRÝ Kód: 45387
  JBL FLIP 5 MODRÝ
  Skladom (1 ks)
  Štýlový prenosný reproduktor JBL Flip 5 v modrej farbe si vás získa vdaka svojmu kompaktnému dizajnu a charakteristickému plnému, cistému a jasnému JBL zvuku. Do priestoru budú plynút hlasné a pútavé tóny vašej oblúbenej produkcie s vynikajúcim RMS výkonom 20 W. Zariadenie disponuje integrovanou dobíjatelnou li-ion batériou s kapacitou 4800 mAh, ktorá zabezpecí až 12 hodín prevádzky na jedno nabitie. Nemusíte sa obávat ani dažda ci vody – certifikát IPX7 garantuje odolnost aj voci týmto elementom. Pýši sa technológiou JBL PartyBoost pre bezdrôtové pripojenie k jednému (stereofónny zvuk) alebo viacerým reproduktorom pre tú najlepšiu párty (s prítomnostou JBL PartyBoost).

  €94,99
     
 • JBL FLIP ESSENTIAL SIVÝ Kód: 45386
  JBL FLIP ESSENTIAL SIVÝ
  Skladom (1 ks)
  Štýlový prenosný reproduktor JBL Flip Essential v sivom prevedení vo svojom kompaktnom tele ukrýva dynamický a cistý stereo zvuk charakteristický pre JBL. Duálne externé pasívne menice s výkonom 2 x 8 W RMS dodajú hlasné basy, ktoré budete nielen pocut ale aj cítit. S technológiou Bluetooth 4.1 môžete bezdrôtovo streamovat hudbu zo svojho smartfónu ci tabletu a integrovaná dobíjatelná batéria s kapacitou 3000 mAh zarucí výdrž až 10 hodín prehrávania na jedno nabitie. So svojím nepremokavým dizajnom s odolnou textíliou a krytím IPX7 zvládne oslavu na pláži ci párty pri bazéne a neprekvapí ho ani dážd.

  €69,99
     
 • Kód: 02357106
 • JBL GO2BLK Kód: 42470
  JBL GO2BLK
  Skladom (1 ks)

  Prenosný reproduktor JBL GO 2 v čiernej farbe prehráva vysokokvalitný zvuk zo smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth 4.1. Dobíjateľná Li-ion batéria na jedno nabitie vydrží prehrávať hudbu až 5 hodín. Reproduktor JBL GO 2 má certifikáciu IPX7, ktorá zaručuje jeho vodeodolnosť. So vstavaným mikrofónom dokážete vybaviť hovory bez nutnosti odpojenia reproduktora od telefónu. Kompaktný reproduktor má vysoký výkon až 3 W, a tak poskytuje dokonalé ozvučenie a krištáľovo čistý zvuk za každých podmienok.


  €34,90
     
 •  
 • JBL GO2BLU Kód: 42467
  JBL GO2BLU
  Skladom (1 ks)

  Prenosný reproduktor JBL GO 2 v modrej farbe prehráva vysokokvalitný zvuk zo smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth 4.1. Dobíjateľná Li-ion batéria na jedno nabitie vydrží prehrávať hudbu až 5 hodín. Reproduktor JBL GO 2 má certifikáciu IPX7, ktorá zaručuje jeho vodeodolnosť. So vstavaným mikrofónom dokážete vybaviť hovory bez nutnosti odpojenia reproduktora od telefónu. Kompaktný reproduktor má vysoký výkon až 3 W, a tak poskytuje dokonalé ozvučenie a krištáľovo čistý zvuk za každých podmienok.

   

  €34,90
     
 • JBL GO2RED Kód: 42469
  JBL GO2RED
  Skladom (1 ks)

  Prenosný reproduktor JBL GO 2 v červenej farbe prehráva vysokokvalitný zvuk zo smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth 4.1. Dobíjateľná Li-ion batéria na jedno nabitie vydrží prehrávať hudbu až 5 hodín. Reproduktor JBL GO 2 má certifikáciu IPX7, ktorá zaručuje jeho vodeodolnosť. So vstavaným mikrofónom dokážete vybaviť hovory bez nutnosti odpojenia reproduktora od telefónu. Kompaktný reproduktor má vysoký výkon až 3 W, a tak poskytuje dokonalé ozvučenie a krištáľovo čistý zvuk za každých podmienok.


  €34,90
     

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom