Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 3
 

Beko PKG181XBS3N - Kombinovaná chladnička

Neohodnotené
 
Kombinovaná chladnička Beko PKG181XBS3N v nerezovom prevedení s celkovým objemom 366 litrov spadá do energetickej triedy A+. Chladiaca časť má 204 litrov a tvoria ju 4 sklenené police, 4 dverové police a 1 zásuvku na ovocie a zeleninu. Mraznička, umiestnená dole, má objem 87 litrov a jej mraziaci výkon je 4 kg/24 hodín. V prípade výpadku je výdrž 16 hodín. Využíva technológiu MinFrost. Hlučnosť: 38 dB. Praktické a úsporné LED svetlo.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€329
   
Kód tovaru 7845196
Kategória Chladničky
 

Elektronický informačný list

 

 

Chladiaca zóna

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Beko PKG181XBS3N s vnútorným objemom 204 l disponuje 4 odkladacími plochami. Na odkladanie ovocia a zeleniny poslúži zásuvka. Nechýbjú ani dverné poličky. Osvetlenie je tiež zabepečné prostredníctvom moderného LED osvetlenia, ktoré nehreje, vďaka čomu, tak ušetríte spotrebu vašej energie. 

Mraziaca časť

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 87 l. Vybavená je tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 4 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 16 hodín.

MinFrost-menej námrazy

S našimi chladničkami sa nemusíte s paličkou prebojovávať kusmi ľadu k svojej obľúbenej zmrzline. S technológiou MinFrost sa totiž v mrazničke tvorí omnoho menej námrazy než v iných statických chladničkách, čoho výsledkom je nižšia spotreba a hlavne koniec častého odmrazovania.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: