Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Akcia Výpredaj zásob Zväčšiť
  • 1 z 2
 

AMICA 510CE1.30P W

Neohodnotené
 
Príprava jedál s týmto jedinecným sklokeramickým sporákom energetickej triedy A++ bude hrackou. Jeho sklokeramická platna má hladký povrch a sporák disponuje aj rúrou, kde si môžete upiect alebo ugrilovat do chrumkava co sa vám zažiada. Elektrický sporák má vo svojej spodnej casti úložný priestor na odkladanie plechov a panvíc. Elektrický typ sporáka bielej farby je vhodný do každej kuchyne. Má hmotnost 36 kg, 4 funkcie rúry s objemom 69 litrov.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€199
   
Kód tovaru 13190
Kategória Veľké domáce spotrebiče
 

Využitie sporáka

Šikovný sklokeramický sporák Amica 510CE1.30P(W) je praktický a elegantný spotrebič, ktorý si nájde miesto v každej kuchyni. Sporák ponúka rôzne funkcie, vďaka ktorým budete variť s radosťou a potešením. Tento typ je vyrobený v bielej farbe a jeho vzhľad doplňuje tmavá rúra, ktorej dvierka sú zo skla. Sklokeramická doska je čierna a skvele dopĺňa vzhľad spotrebiča. Vzhľadom je tento model vhodný do moderných aj klasicky zariadených kuchýň. V spodnej časti nájdete praktický úložný priestor.

Varná doska

Sklokeramická varná doska je vybavená 4 varnými zónami. Vďaka tomu, že doska má úplne hladký povrch tak ju môžete využiť aj ako odkladnú či pracovnú plochu. Varné zóny sa zahrejú na najvyššiu teplotu behom niekoľkých sekúnd a tak je varenie na HiLight zónach rýchlejšie a zároveň lacnejšie.

  • 2 x HiLight zóna 14 cm s výkonom 1,2 kW,
  • 2 x HiLight zóna 18 cm s výkonom 1,8 kW

Rúra

Sporák je vybavený elektrickou rúrou bez zadného kruhového vyhrievacieho telesa s ventilátorom. Rúra má objem 67 litrov. Vďaka tomu, že je smaltovaná sa mastnota neprichytáva k stenám rúry čo znamená ľahšiu údržbu. Rúra ponúka 4 funkcie pečenia. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom. V balení sporáka nájdete rošt.

  • Horné výhrevné teleso
  • Spodné výhrevné teleso
  • Klasické pečenie – horné + spodné vyhrievacie teleso
  • Gril

Údržba

Sporák sa komfortne udržiava v čistote bežnými čistiacimi prostriedkami. Pri zašpinení sklokeramickej dosky je vhodné použiť špeciálnu škrabku, ktorou odstránite hrubé nečistoty a potom ju stačí pretrieť handričkou. Smaltovaný povrch v rúre sa tiež ľahko udržiava.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: