Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

AEG T6DBG28SC

Kód: 5193
Akcia
1 hodnotenie
ZadarmoZadarmo €459 –26 %
AEG T6DBG28SC
€459 –26 % €339
Skladom (2 ks)

Kondenzačná sušička AEG ProSense T6DBG28SC so skvelými funkciami je tu pre vás, ktorá vám uľahčí prácu s bielizňou. Kapacita bubna je 8 kg bielizne. Spotrebič pracuje veľmi ticho, a preto pri prevádzke spotrebiča neobťažujete susedov. Senzor sušičky sníma úroveň sušenia. Tento model disponuje spätným chodom, ktorý v prípade zachytenia šiat dokáže oblečenie uvoľniť a je tak zabránené prílišnému pokrčeniu odevov. Oceníte extra veľký prehľadný LCD displej v českom jazyku pre jednoduché nastavenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Využitie spotrebiča

Praktická sušička AEG ProSense T6DBG28SC je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny.

Programy a ukazovatele

  • Programy pre bavlnu: suchá na uloženie plus|extra suchá|suchá na žehlenie
  • Programy pre syntetiku: suchá na uloženie|extra suchá|suchá na žehlenie
  • Ukazovateľ fázy programu sušenia: ochrana proti pokrčeniu|fáza chladenia|sušenie
  • Ďalšie ukazovatele: kondenzátor|filter|nádrž
  • Funkcie: Anti-crease, posunutý štart, jemná bielizeň, stupeň vysušenia, zap./vyp., štart/pauza, Time dry

Kondenzačná sušička

Kondenzačná sušička nepotrebuje nič viac než miesto pre seba. Má uzatvorený vzduchový okruh a vlhkosť kondenzuje priamo v nádobke na vodu. Nie je tak potrebná nijaká vonkajšia ventilácia.

Ušetrený čas a energie

Sušička s technológiou ProSense® používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň. Takže vaše každodenné kusy oblečenia sa sušia efektívne, sú neustále monitorované pre dokonalú starostlivosť pri každom cykle.

 

Kvalitný bubon

Všetky AEG sušičky majú jemný bubon ProTex špeciálne navrhnutý na starostlivosť o vašu bielizeň. S týmto vzorovaným bubnom budú vaše odevy profitovať z najefektívnejšieho toku vzduchu a dostatku priestoru na natiahnutie. Špeciálny jemný bubon ProTex má funkciu spätného chodu, takže sa môže otáčať oboma smermi, čím zabráni stáčaniu a zamotávaniu odevov. Vaše oblečenie bude rovnomerne vysušené s menším pokrčením.

Senzorová technológia

Senzorová sušička rozpozná, kedy je bielizeň vysušená na požadovanú úroveň. Elektronika tejto sušičky meria vlhkosť bielizne a ukončí sušenie v okamihu, keď je zbytková vlhkosť zhodná s tou, ktorú ste sami nastavili.

Vyberte si sami správny čas sušenia

Posunutý štart vám dodá voľnosť vysušiť bielizeň vtedy, keď vám to vyhovuje. Funkcia posunutého štartu vám umožní automaticky nastaviť čas začiatku vášho cyklu sušenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky
Hmotnosť: 50 kg

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
P Avatar autora 24.3.2020 13:01
Vynikajuca cena!
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy