Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 3
 

AEG MFD 2025 S-M

Neohodnotené
 
Mikrovlnná rúra AEG MFD2025S-M je vhodná na rýchlu a ľahkú tepelnú úpravu vašich jedál ako je rozmrazovanie a grilovanie. Tieto dve funkcie môžete používať aj súčasne pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Prevádzka mikrovlnnej rúry je naprogramovaná pre prácu s rôznymi druhmi riadu. Vybavená je aj dobre viditeľným digitálnym displejom, na ktorom sa mimo prevádzky zobrazuje aktuálny čas. Na ukončenie varenia vás upozorní zvuková signalizácia a vďaka vnútornému osvetleniu budete mať lepší prehľad o vašom jedle. Prispôsobenú má aj ergonomickú rukoväť pre pohodlné otváranie dvierok.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€116,99
   
Kód tovaru 310510065500
Kategória Malé domáce spotrebiče
 
Funkcie mikrovlnnej rúry Pri každej príprave vašich pokrmov si môžete byť istý perfektnými výsledkami a rýchlou prácou. Mikrovlnná rúra AEG MFD2025S-M ponúka mikrovlnnú a grilovaciu funkciu, ktoré môžete použiť v akejkoľvek kombinácii, čo dáva príprave vašich jedál viac možností. K dispozícii sú aj automatické programy pre odmrazovanie potravín s meraním ich hmotnosti a automatické varné programy s meraním hmotnosti. Mikrovlnnú rúru môžete bez problémov použiť na prípravu rôznych druhov jedál ako sú napr. zapekané zemiaky s vynikajúcim chrumkavým povrchom. Perfektné výsledky pri každom použití Perfektné výsledky dosiahnete pri každom použití mikrovlnnej rúry. Jej prevádzka je naprogramovaná pre použitie akéhokoľvek typu vášho riadu a druhu jedál s dosiahnutím ideálnych výsledkov. Pri využití funkcii grilu je jej výkon 1000 W a pri mikrovlnnom ohreve 800 W. Ovládací panel Mikrovlnná rúra je vybavená praktickým ovládacím panelom, na ktorom sú umiestnené tlačidlá pre jednoduché nastavenie jednotlivých funkcií. K dispozícii je aj ovládací gombík pre voľbu výkonu podľa vašich potrieb a pripravovaného jedla. Prispôsobený má aj prehľadný a dobre viditeľný digitálny displej, ktorý ponúka ideálny prehľad o všetkých programoch a zvolených nastaveniach. Na digitálnom displeji sa počas prevádzky zobrazuje časovač a po jej ukončení aktuálny čas. Pohodlie pri varení Vnútorný objem mikrovlnnej rúry je 20,31 litrov a priemer jej otočného taniera je 245 mm. Otočný tanier umožňuje rovnomerné zohriatie jedla aj vďaka otáčaniu a je vyrobený zo skla. K dispozícii je aj praktické vnútorné osvetlenie mikrovlnnej rúry, ktoré je tvorené 20 W žiarovkou. Pre pohodlné otváranie dvierok mikrovlnnej rúry je prispôsobená ergonomická rukoväť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.