Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

AEG L6FBG68SC

Kód: 5187
1 hodnotenie
ZadarmoZadarmo
AEG L6FBG68SC
€479
Na dotaz

Spredu plnená práčka AEG ProSense L6FBG68SC v bielej farbe a v energetickej triede A+++ vyperie na jedno pranie až 8 kg bielizne s rýchlosťou otáčok až 1 600 otáčok za minútu. Hlučnosť pri praní dosahuje 50 dB, pri odstreďovaní...

Detailné informácie

Podrobný popis


AEG 10 rokov záruka na invertor motor


AEG doživotná záruka na ÖKOInvertor motor

?


 

 

 

 

AEG ProSense L6FBG68SC

Voľne stojaca spredu plnená práčka AEG ProSense L6FBG68SC v bielej farbe sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Práčka je šetrná k hodvábnym a jemným tkaninám. Na jedno pranie vyperie až 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1600 ot./min. 

Energetická trieda A+++

Ušetrite na energii a vode. Spredu plnená výkonná práčka AEG L6FBG68SC spadá úspornej energetickej triedy A+++, čo zaručuje skutočne ekonomicky výhodné pranie. Všetky jej funkcie a programy sú navrhnuté tak, aby vašu domácnosť čo najmenej zaťažovali a boli ekonomicky úsporné. Buďte ekonomickí, neplytvajte energiou a vodou keď nemusíte. S touto práčkou budete mať vždy istotu, že sa na účinné pranie využilo minimálne množstvo energie a vody.

Výkonný motor

Voľne stojaca práčka AEG L6FBG68SC je vybavená tichým a veľmi výkonným inventorovým motorom, ktorý vašu špinavú bielizeň vždy dokonale vyperie pri akomkoľvek zvolenom programe. Motor je spoľahlivý a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vďaka bezkontaktnej inventorovej technológii sú znížené vibrácie aj samotné opotrebenie spotrebiča. 

Fuzzy Logic

Praktická technológia Fuzzy Logic sa postará o priebeh a kontrolu vami zvoleného pracieho programu. Vložená bielizeň sa v bubne práčky automaticky zváži a následne sa nastaví vhodná a potrebná doba prania, oplachovanie a spotreba vody a elektrickej energie. S takouto automatikou sa zabezpečí vždy optimálne pranie bez zbytočného plytvania vody a energie. 

ProSense a Eco TimeSave

Technológia ProSense taktiež prispieva k úspore vody a energií. Pri každom praní technológia zabezpečí zváženie a optimálne nastavenie podľa vami zvoleného programu. Snímače vo vnútri nastavia správnu dĺžku pre každý typ vloženej bielizne. Ďalšou technológiou je Eco a TimeSave, ktoré skracujú dĺžku pracieho programu. Môžete si vybrať oba tieto programy, čím sa dosiahne ešte účinnejšie pranie. O vaše odevy bude skvele postarané v kratšom čase.  

 

Starostlivosť o odevy

Aj táto spredu plnená práčka od spoločnosti AEG je vybavená šetrným bubnom ProTex, ktorého hlavnou úlohou je starať sa o vašu bielizeň a zachovať ju v skvelom stave. Jemné vodné trysky v bubne počas pracieho procesu bielizeň nadvihujú, čím ju chránia pred nechceným natiahnutím. Väčšie množstvo otvorov v bubne výrazne znižuje poškodenie tkanín, výsledkom je tak zachovaný tvar a textúra odevov.

Jemné už na dotyk

Starostlivosť o bielizen je náročná, najmä ak potrebujete ošetriť jemné tkaniny. S technológiu SoftPlus budú časi vášho oblečenia krásne mäkké. V niektorých prípadoch sa aviváž nedostane vždy ku každému vláknu, a preto sa nemusí dosiahnuť požadovaný vyýsledok. Táto technológia však distribuuje aviváž tak, aby sa dostala ku každému vláknu. Po vypratí tak bude oblečenie jemnejšie a príjmnejšie na dotyk. Dbajte o vašu bielizeň a zachovajte jej krásny vzhľad čo najdlhšie. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky
Hmotnosť: 71.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy