Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

ABC 728.002

Neohodnotené
 

Praktická sušička ovocia ABC 728 vám umožní sušiť okrem ovocia a zeleniny aj bylinky a huby pre neskoršiu konzumáciu. Sušička ponúka kombináciu komfortného kvalitného sušenia ovocia s automatickým vypnutím, jednoduchým čistením a vysokým výkonom. V základnej výbave má 4 sušiace pláty, no kapacitu sušenia si môžete zvýšiť dokúpením ďalších 4 sušiacich plátov. Sušička je vybavená termostatom s možnosťou nastavenia 3 teplôt: 40 °C, 55 °C alebo 77 °C. Maximálna doba sušenia je 12 hodín a je možné nastaviť si dobu sušenia prostredníctvom časovača. Biela farba.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€79,90
   
Kód tovaru 9834
Kategória Sušičky ovocia a zeleniny
 
  • 4 poschodia v základnej výbave s možnosťou doplnenia na 8
  • Termostat s 3 stupňami sušenia (40 °C, 55 °C, 77 °C)
  • Maximálna doba sušenia 12 hodín
  • Časovač 12 hodín
  • Možnosť sušiť rôzne druhy ovocia naraz 
  • Regulácia výkonu 250/500/700 W
  • Jednoduché čistenie vďaka plným poschodiam

 

Automatická sušička ovocia ABC 728.002 vám pomôže spracovať a vysušiť ovocie a zeleninu, a vychutnávať si zdravú maškrtu kedkoľvek dostanete chuť. Vysoký výkon a množstvo funkcii radia túto sušičku medzi komfortných domácich pomocníkov.

Jednoduché a veľmi efektívne - separátne sušenie

Sušička ABC 728 disponuje 4 poschodiami, cez ktoré prúdi teplý vzduch a tak vysušuje potraviny. Každé poschodie má svoj vlastný prísun teplého vzduchu, ktorý prechádza vodorovne cez sušičku smerom od stredu až po okraje. Tým je zabezpečené, aby sa neprenášala chuť alebo vôňa jedného druhu ovocia z jedného poschodia na iný druh ovocia na inom poschodí. Takže je možné sušiť nielen rôzne druhy ovocia, ale aj huby a zeleninu naraz. 

Skvelý výkon

Sušička disponuje príkonom 750 W , čo je skutočne dostatočný výkon na sušenie. Preto je možné regulovať výkon sušičky v 3 výkonových stupňoch v závislosti od druhu sušenej potraviny. Sušička sa dodáva v základnej výbave so 4 poschodiami, ale je možné si poschodia dokúpiť a sušiť naraz v 8 poschodiach.

Pohodlné čistenie

Vďaka plným poschodiam, ktoré nemajú typické dierky a otvory v plátoch, je čistenie úžasne jednoduché. Poschodie stačí zotrieť vlhkou handričkou. Už žiadne drhnutie zanesených dierok v poschodiach vás nečaká.

Spraví všetko za vás

So sušičkou ovocia ABC 728.002 zvládne sušenie aj úplný laik. Stačí jednoducho nakrájať ovocie alebo zeleninu, poukladať ju do sušiacich poschodí a poschodia naukladať na podstavec sušičky. Následne založiť motorovú jednotku, ktorá je na sklenenej pokrývke. Potom stačí iba nastaviť výkonový stupeň a nastaviť dobu sušenia. Všetky recepty nájdete v návode. Sušička potraviny vysuší bez nutnosti vymieňať poschodia počas sušenia. Nakoniec sa automaticky vypne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.